KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12224518
nr 1222 4518
Stina Sörman
(1910-1993), Sverige
Blandteknik, Kust, Signerad, 35x47
Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:54:27
7/12 18:27:36